18. aprīlī norisinājās Rīgas Imantas vidusskolas projekta "Skola ārpus skolas" (SĀS) šī mācību gada noslēdzošā diena! 1.-12. klašu skolēniem mācības šodien notika Imantas mežā, Jūrmalā, Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā, Vecrīgā un citur Rīgas centrā, atpūtas centrā LIDO, Grīziņkalnā, ES MĀJĀ, Jūgendstila muzejā, Dzelzceļa muzejā, Latvijas Nacionālajā vēstures muzejā, Latvijas Dabas muzejā, Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, E. Smiļģa teātra muzejā, O. Vācieša muzejā u.c.

1.a klase Dzelzceļa muzejā piedalījās orientēšanās nodarbībā, kas visiem sagādāja lielu prieku. Mācības var notikt arī tā! 

 

1.b klase Latvijas Nacionālajā vēstures muzejā piedalījās tematiskā ekskursijā "Senā skola" un iepazina Pastariņa laika skolas ikdienu un veidoja savus senās skolas darbiņus!

 

2.b klase mācījās Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā!

 

3.m klase Latvijas Dabas muzejā piedalījās nodarbībā "Latvijas putnu daudzveidība"!

 

4.b klase mācību stundas pavadīja mežā, kur tautasdziesmu saturu mēģināja atspoguļot, fotografējot dabu un raksturot atrasto divās valodās: angļu un mākslas!

 

RIV 6.a klase devās pieminekļu "medībās" Rīgas centrā! Uzdevums bija atrast konkrētus pieminekļus, noskaidrot, kam tie ir veltīti un kas tad īsti ir šis cilvēks. Produktīvi un interesanti pavadīta skolas diena!

 

6.m klases skolēni veica uzdevumus un guva priekšstatu par Rīgas centrā esošo pieminekļu saistību ar latviešu spilgtākājiem literātiem!

 

RIV 8.a klase ciemojās ES MĀJĀ!

 

10.a klase E. Smiļģa muzejā uzzināja būtisku informāciju par skatuves mākslas sākotni un attīstību, nozīmīgām teātra personībām, kā E. Smiļģi, Ā. Alunānu, B. Rūmnieci, D. Akmentiņu u.c., taču Dailes teātrī skolēni iepazina izrādes veidošanas ceļu un vēroja Rīgu no Dailes teātra jumta.

 

12.a klase O. Vācieša muzejā iepazina pārskatu par L. Azarovas un O. Vācieša dzīvi un daiļradi, par ko nākamnedēļ rakstīs eseju angļu valodā!